BG EN

Ани Цолова се обясни в любов на Виктор Николаев

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Ани Цолова се обясни в любов на Виктор Николаев

67167
на 01.05.2016
Ани Цолова се обясни в любов на Виктор Николаев
Автор:   ПИК

Водещата на Нова телевизия описа вкуса на първата й целувка: „Беше горчива”

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Виктор Николаев ми е голямата любов на екрана, винаги съм била спокойна с него. Това призна в интервю за Нова телевизия тв водещата Ана Цолова. Според нея, двамата имат еднакъв поглед към работата, заедно са изживели най-трудния си момент-когато в bTV обявили, че сутрешния им блок няма да го има.

препоръчано

Цолова призна, че още докато е гледала Виктор от екрана на БНТ, си е пожелала да работи с него-мечта, която след време се е сбъднала.

„Никога няма да изнеса неща от кухнята неща ,които засягат тръгването ни от bTV, но мога да кажа, че ни липсваше въздух. Ако не бяхме го направили, щяхме да се превърнем в журналистически тролове”, обясни тв водещата.

Според нея, сега тя е на правилното място и с правилния екип. Цолова обяви, че досега не е била заплашвана пряко, но е имало психоатаки срещу нея, с които са се опитвали да я сплашат. „Чела съм за себе много отвратителни неща, развеждат ме с Васил, но все още сме заедно”, допълни тв водещата.   

Тя си припомни историята на запознаването си със своя бъдещ съпруг по време на кастинги за водещи в bTV през 2000 година и нарече любовта си към него като „спонтанна”. Цолова определи и вкуса на първата си целувка с Васил- „Беше горчива”.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 72
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК