ГОРЕЩО
ПИК TV! Радев: Съветвам хората, които късаха ризи за "Боташ" да си намерят нова опорка за атака срещу мен и правителството (ВИДЕО)
Делян Пеевски: Подкрепяме постигнатото замразяване на договора с "Боташ"
Дафовска след катастрофата на "Тракия": "Добре съм, бъдете здрави!"
СВЕТОВНИ МЕТЕОРОЛОЗИ АЛАРМИРАТ: Мощен климатичен феномен удря с екстремни горещини, суши и наводнения
Докато Демерджиев се пеняви срещу Десислава Атанасова и върши незаконни набези, в държавата настана хаос и напрежение
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Антируските санкции са довели до рязък спад на износа в италианския регион Емилия-Романя и са оказали негативното въздействие върху местното селскостопанско производство.
През 2014 г. в региона дейността си са прекратили 1900 фирми. По думите на координатора на организацията на селскостопанските предприятия Agrinsieme Emilia Romagna Гилермо Гараняни, санкции срещу Русия са довели до рязък спад на регионалния износ и са оказали изключително негативно влияние върху селскостопанската продукция в региона, пише "Крос".
В момента работодателите в региона призовават властите да приемат "пътната карта" за преодоляване на негативните явления в различни области на производството.
препоръчано
НАТО одобри план за милиарди долари за военни разходи
1814
преди 20 минути
Ердоган и Тръмп: Големи приятели сме
2770
преди 33 минути
Тръмп обеща на Ердоган да отмени санкциите срещу Турция
5842
преди 1 часа
Това "Ел Ниньо" вероятно ще бъде най-силното в историята
9612
преди 2 часа


