ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на националния отбор по футбол на Франция Антоан Гризман продължи договора си с Атлетико (Мадрид) до 2023 година, съобщава сайтът на клуба от Мадрид.
препоръчано
Посочва се, че освен Гризман, договорът си с клуба е продължил още един френски национал – бранителят Люка Ернандес. Той ще остане в Атлетико поне до 2024 година.
От Атлетико обявиха още и за постигнато предварително споразумение с полузащитника на Монако и националния тим на Франция Тома Лемар. Очаква се сделката да бъде финализирана след като Лемар премина медицински тестове.
свързани новини
ОКОНЧАТЕЛНО: Антоан Гризман остава в Атлетико Мадрид
20440
на 15.06.2018
Обрат! Антоан Гризман може да остане в Атлетико (Мадрид)
21450
на 22.05.2018
Превод и редакция: ПИК


