BG EN

Антоанета Стефанова с втора поредна победа на Гран При в Монако

Други спортове

Антоанета Стефанова с втора поредна победа на Гран При в Монако

5238
на 09.10.2015
Антоанета Стефанова с втора поредна победа на Гран При в Монако
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гросмайстор Антоанета Стефанова постигна втора поредна победа на турнира по шахмат от веригата Гран При за жени в Монако. Тя надделя с черните фигури на 113-ия ход в партията от петия кръг на надпреварата срещу рускинята Наталия Погонина.

препоръчано

Така с актив от 3,0 точки българката се изкачи на пето място. Начело с 4,0 точки е Мария Музичук (Украйна), следвана от Хоу Ифан (Китай), Хъмпи Конеру (Индия) и Пиа Крамлинг (Швеция) с по 3,5 точки.

В шестия кръг Стефанова ще играе срещу китайката Хоу Ифан.

Новата шампионка ще бъде определена на 15 октомври след изиграването на 11 кръга по швейцарската система.

 

 

 

Спортал

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК