ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българската гросмайсторка Антоанета Стефанова завърши на второ място на европейското първенство по блиц шахмат, което се провежда в Монте Карло.
препоръчано
След 13 партии с контрола 3 минути + 2 секунди на ход, Стефанова събра 9,5 точки. Те ѝ бяха достатъчни, за да стане европейска вицешампионка.
На първо място с пълен актив от 10 точки завърши рускинята Александра Костенюк от Русия. Трета, също с 9,5 точки е друга рускиня Валентина Гунина.
Впечатляващо е представянето и на останалите български участнички. Габриела Антова се класира на първо място до 18 г., (19-та в генералното класиране) , Нургюл Салимова - на второ място до 16 г., Надя Тончева - на първо място до 14 г.
Тотото с трима нови членове на Управителен съвет
15898
на 24.07.2026
Стилияна Николова със злато на Световната купа в Милано
35472
на 12.07.2026


