ГОРЕЩО
Заем за Украйна: Евролидерите одобриха 90 милиарда евро за следващите две години
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Водещият на "Тази събота" и "Тази неделя" Антон Хекимян и репортерът от "БиТиВи новините" Биляна Гавазова ще заменят досегашната двойка в сутрешния блок на телевизията "Тази сутрин" - Генка Шикерова и Константин Караджов, научи "Преса".
препоръчано
Смяната ще стане през май, когато Шикерова и без това трябва да слезе от екран, тъй като очаква второто си дете.
Шефовете на БиТиВи са решили двойката водещи в сутрешния блок да бъде изцяло променена.
Нова екранна двойка ще радва и информира зрителите на централната емисия новини в събота и неделя. От 26 април на екран застават Лиляна Боянова и Иван Георгиев. През седмицата двамата ще продължат да бъдат действащи репортери.


