BG EN

Антония Първанова: Гласувам за младите, за това те да имат бъдеще в България

Политика

Антония Първанова: Гласувам за младите, за това те да имат бъдеще в България

5407
на 05.10.2014
Антония Първанова: Гласувам за младите, за това те да имат бъдеще в България

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Гласувах за младите, за това те да имат бъдеще в България". Това каза лидерът на НДСВ и водач на листата на партията в 23 МИР-София и във Варна за изнвънредните избори за Народно събрание д-р Антония Първанова, след като гласува в столичното 119 –то училище, съобщиха от пресцентъра на партията.

препоръчано

"У нас са необходими кардинални реформи в съдебната система, в здравеопазването, в образованието в системата на заплащане на труда, в социалната сфера. Цялото общество има нужда от повече прозрачност и честност в отношенията политици-граждани. Едва след като се направят неотложни реформи, българските граждани ще могат да се почувстват по-сигурни и да заживеят по-спокойно."

"Политиците дължат много на хората и се надявам скоро те да го разберат и да започнат да работят не само за себе си, а за цялото общество. Тогава и младите хора няма да търсят реализацията си в чужбина, а ще останат тук, ще съзидават за България", заяви д-р Първанова, пише "24 чака".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК