ГОРЕЩО
Явор Куюмджиев пред ПИК TV: Идеята на Гюров за 20 евро на калпак за гориво е див предизборен популизъм (ВИДЕО)
ЕКШЪН В НС! ИТН срина със земята ППДБ: Лицемери, нито един от тях не подкрепи българските деца. Асен Василев ми казваше: "Балабанов, Балабанов, к'во ти пука за хората..." (ВИДЕО)
Калин Стоянов приключи Иван Демерджиев с ТЕЗИ ПЕТ ТОЧКИ
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА! Божо Косичката хвърли нов камък по ПП заради хлевоустия Божанков
САМО В ПИК! Георги Марков категоричен: Пеевски удари в десетката със Стефка Костадинова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Треньорът на Реал (Мадрид) Карло Анчелоти задоволи любопитството на репортерите и разкри защо е избрал Диего Лопес пред Икер Касияс за титулярен вратар при победата над Бетис (2:1) на старта в Примера дивисион.
"Избрах Диего Лопес за този мач. Малки детайли определиха той да пази. Говорих с Икер, той е голям професионалист. Има желание да играе и това е добре", коментира Анчелоти.
"Не играхме добре в защита. Имаше много пространство между линиите на отбраната и полузащитата. Деветима от играчите не бяха тренирали с отбора през седмицата. Във физически аспект Бетис беше по-добрият отбор. Основният ни проблем е в отбрана", призна още 54-годишният италиански специалист.
препоръчано
Шмайхел обяви притеснителна новина, кариерата му май приключи
5578
преди 1 часа
Вдовицата на Диого Жота с трогателен жест към звездата на Ливърпул
7857
преди 2 часа
В АНГЛИЯ ГЪРМЯТ: Левски е европейска сензация
16164
преди 3 часа
ПАЧКИ В ЛЕВСКИ: Европейски лидер пожела Светльо Вуцов
13398
преди 3 часа


