BG EN

Апап наръга другарче три пъти за "добър ден"

Крими

Апап наръга другарче три пъти за "добър ден"

11670
на 27.01.2020
Апап наръга другарче три пъти за добър ден
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 47 години е задържан за нанасяне на телесна повреда в Димитровград. Това съобщиха от ОДМВР - Хасково.

Вчера от Центъра на спешна помощ е получен сигнал, че при тях за лечение е постъпил мъж с три прободни рани.

Изпратената на място група установила, че раните от нож са нанесени на 45-годишен от негов познат. Той разказал, че двамата се скарали, което довело до физическа саморазправа.

Пострадалият е настанен в болница без опасност за живота. Криминалистите са задържали нападателя с полицейска мярка до 24 часа по образуваното по чл.129 ал.1 от НК досъдебно производство.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК