ГОРЕЩО
ШОКИРАЩО! Ето я историята на 8-годишния Леон, живял с „лама“ Калушев в хижата на ужасите "Петрохан"
Гинекологът д-р Венелин Иванов и съпругата му са задържани за 24 часа
СКАНДАЛЪТ НАБИРА СКОРОСТ! Убитите на Петрохан имали къща и на морето в Испания - ходил ли е там Васил Терзиев?
ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Командос, имал вземане-даване с убитите рейнджъри: Бяха бракониери и иманяри. Още преди време щяха да ги изнасят на носилка, ако не беше полицията... (СНИМКИ)
Трима апаши направиха опит да разбият гаражите в двора на полицейското управление в Сандански и да отмъкнат конфискувани цигари без бандерол. Те провели акцията час след полунощ. Задържан е Емил Първанов, известен с прякора Ембака. Преди време той беше обявен за издирване.
От полицейското управление съобщиха, че в гаражите е имало 250 мастърбокса цигари. Групата е заглушила GSM-сигнала, като по този начин искала да предотврати комуникацията между полицейските служители в РУП Сандански. Унищожена е и една от охранителните камери, разположена в близост до гаражните клетки. При издирването на Ембака преди вмере беше установено, че от месеци той има адресна регистриция в Банкя. Срещу него е заведено поредното дело по член 195 от Наказателния кодекс. Съучастниците на Ембака се издирват.препоръчано


