BG EN

Апаши се издъниха яко! Задигнаха колекционерска волга, а я продадоха за скраб

ГОРЕЩО

Апаши се издъниха яко! Задигнаха колекционерска волга, а я продадоха за скраб

8191
на 01.03.2016
Апаши се издъниха яко! Задигнаха колекционерска волга, а я продадоха за скраб
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Крадци отмъкнаха автомобил „Волга” от дома на собственика му в град Вълчедръм. Апашите не били водени от страстта на колекционери на стари автомобили, а от желанието да спечелят някой лев на пункт за отпадъци.

препоръчано

В неделя вечерта на тел. 112 бил получен сигнал за кражба на кола в общинския център Вълчедръм. На пристигналите полицаи 80-годишният Борис Б. обяснил, че неизвестни отмъкнали от гаража му автомобила му „Волга ГАЗ 2410”. Колата била без акумулатор, регистрационни табели и била спряна от движение.

Пред униформените свидетели разказали, че забелязали кола „БМВ” да дърпа старата „Волга” към кравефермите на край града. Тръгналите по следите криминалисти не след дълго открили „Волгата” в пункт за вторични суровини. Научили и имената на крадците, които са задържани.

Апашите продали руския автомобил за дребна сума плюс акумулатор.

„Волгата” е класически съветски автомобил, произвеждан от 1968 г. Открадната модификация върви на пазара до 11 000 лева. Апашите са могли да спечелят доста повече, но не са знаели това!”, коментираха познавачи.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК