ГОРЕЩО
Прокуратурата на нож със съдията, отказал да гледа мярката на Васко от "Калашниците" - протестира скандалното му решение
ГОРЕЩА ТЕМА! Един от най-приближените до Радев депутати разкри подробности как се стигна до договорката с търговските вериги
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА КРИЗАТА? Финансистът Дацов: Кабинетът има ясен мандат за балансиране на бюджета
НИЩО НОВО! Слънцето пробива сутрешните мъгли, за да дойдат облаците със следобеден дъжд и гръмотевици (КАРТИ)
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В ложата на стадиона в Разград за двубоя между Лудогорец и Олимпиакос ще се настанят няколко чужди мениджъри, които ще следят под лупа изявите на неколцина футболисти на домакините.
препоръчано
Най-апетитна хапка е капитанът . Той попада в полезрението на турския гранд Фенербахче. Наскоро левият защитник обяви, че след края на сезона може да заиграе отново зад граница след краткия си период във ФК Далас.
Иначе е ясно, че Кирил Десподов е най-поливалентният играч на Лудогорец.
Той обаче няма как да бъде продаден сега, защото разградчани го купиха само преди месец и половина за 2 млн. евро от италианския Каляри, пише "Мач Телеграф".
свързани новини
Бранител на Берое заменя Антон Недялков в националния отбор
5444
на 10.11.2020
Пече се бомбастичен трансфер: ЦСКА преговаря с Десподов
4513
преди 54 минути
УЕФА инспектира "Българска армия" за Лига Европа
10804
преди 17 часа
Дилема принуждава ЦСКА да продава
13613
преди 18 часа
Стоичков с огромна изненада за своята 60-годишнина
31203
преди 22 часа


