ГОРЕЩО
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
СТРАШЕН КАРЪК: Асен Василев пак не успя да удари кьоравото след този ход на Делян Добрев
ЯБЪЛКАТА НА РАЗДОРА: Асен Василев тотално отсвирил Божанков за лулата на мира
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Апостол Попов се раздели с Университатя (Крайова). Защитникът разтрогна договора си по взаимно съгласие, след като изигра 66 мача за тима и вкара 2 гола.
препоръчано
С румънския тим българинът участва в Лига Европа, а преди няколко седмици спечели и Купата на Румъния. В отбора играят още двама българи - Радослав Димитров и Христо Златински.
Очаква се до няколко дни да стане ясно бъдещето на Апостол Попов, който в дълъг период от своята кариера игра за ЦСКА.
Няколко румънски клуба вече са се заинтересували от възможността Попов да продължи кариерата си при тях, но според близки до футболиста неговото желание е да се прибере и да играе в България, съобщава "Новспорт".
свързани новини
Апостол Попов и Университатя загубиха от лидера
3566
на 31.10.2015
Гръцки гранд събира роден национал и звезда на Лудогорец
8334
преди 7 часа
ПАОК в еуфория заради Десподов
9213
преди 8 часа
Цървена звезда си хареса ас на ЦСКА
5404
преди 14 часа
ФУТБОЛНА БОМБА: Французи готови да наливат милиони в роден клуб
17205
на 13.03.2026


