Арда изпревари ЦСКА във временното класиране на шампионата

3979
на 21.04.2021

Арда победи с 3:2 у дома Етър в мач от 25-тия кръг на елитното ни футболно първенство и излезе на третото място във временното класиране.

Иван Тилев даде аванс за домакините от Кърджали в 21-ата минута, а в 43-ата Миси Мезу изравни за "болярите" след грешка на вратаря Иван Караджов.

В средата на второто полувреме Тонислав Йорданов (72 мин.) отново възстанови аванса на Арда, а шест минути по-късно Милен Желев направи 3:1. В заключителните моменти на срещата Даниел Младенов намали за Етър.

След визираната победа Арда събра 45 точки и излезе на трета позиция в класирането - на точка пред тима на ЦСКА, който днес посреща последния в таблицата Монтана. Етър продължава битката си за оцеляване в елита, като се намира на 13-та позиция с 21 точки, информира БНР.

ГОРЕЩО В ПИК TV! Нинова: Все някога трябва да дойде горският (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Нинова: Все някога трябва да дойде горският (НА ЖИВО)