Арда спечели историческо участие в евротурнирите

Топ новина

7564
на 30.05.2021

Арда се класира за историческо първо участие в евротурнирите, след като спечели баража срещу Черно море с 1:0.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

Пред над 5000 екзалтирани фенове на стадиона в Кърджали домакините завоюваха ценния успех и ще участват в новия турнир на УЕФА – Лига на конференциите. Това им гарантира и поне 350 000 евро от наградния фонд на надпреварата.

Двата отбора изиграха здрав мач, като в 18-ата минута Арда поведе след първата си стойностна атака в мача. Емил Мартинов пусна хитър пас към Спас Делев, който върна назад към Тонислав Йорданов. Последва меко центриране в наказателното поле, Иван Коконов бе изпуснат от защитниците на варненци и с прецизен удар по земя вратарят Георги Георгиев бе матиран.