BG EN

Арест! Двама полицейски служители са задържани заради смъртта на испанска гражданка в Бразилия

СВЕТЪТ ДНЕС

Арест! Двама полицейски служители са задържани заради смъртта на испанска гражданка в Бразилия

4573
на 24.10.2017
Арест! Двама полицейски служители са задържани заради смъртта на испанска гражданка в Бразилия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама бразилски полицейски служители са били арестувани по обвинение в причастност към смъртта на испанска туристка в Рио де Жанейро, съобщава Mundo.

препоръчано

67-годишната испанка Мария Есперанса Руис Хименес загина след престрелка между полицейски служители и бандити в един от кварталите на Рио де Жанейро.

В съобщение на военната полиция се посочва, че органите на реда са провеждали акция във фавела Росиня. По неустановени причини автомобилът, в който е била испанската гражданка, е успял да премине през полицейските заграждения около района на операцията и да се озове под кръстосания огън. Жената е починала от получените рани.

Според информацията, двамата задържани полицейски служители са били отведени в затвора за полицаи в град Нитерой.

Освен загиналата испанка, в колата е имало още четирима – нейният брат със съпругата си, туристически гид и шофьора на автомобила.

Превод и редакция: ПИК

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК