ГОРЕЩО
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ: Колко струват бордовете на държавните фирми
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама китайски туристи са били арестувани в Берлин, защото в събота са използвали нацисткия поздрав пред германския парламент, предава BBC, цитиран от Фокус.
препоръчано
Срещу двамата чуежденци са повдигнати наказателни производства за това, че са използвали символи на забранена организация.
Двамата китайски граждани са били освободени под гаранция от 1 000 евро.
Германия има строги закони по отношение на речта на омразата и символите, свързани с Хитлер и нацистите.
От полицията уточниха, че двамата мъже могат да бъдат глобени или да получат присъда до три години затвор.
ЕС забранява еднократните пакетчета с кетчуп и майонеза в заведенията
4129
преди 39 минути
Пийт Хегсет предприе драстична реформа в структурата на американската армия
3909
преди 43 минути
Германия създава агенция за безопасност на изкуствения интелект
2848
преди 53 минути


