BG EN

Арести: 127 души са задържани в Истанбул по време на първомайските протести

Балкани

Арести: 127 души са задържани в Истанбул по време на първомайските протести

6091
на 02.05.2019
Арести: 127 души са задържани в Истанбул по време на първомайските протести
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в Истанбул е арестувала 127 души за опит за незаконно провеждане на демонстрации в различни части на града на 1 май, съобщава македонската агенция „Макфакс“, цитирана от „Фокус”.

препоръчано

Полицията направи кордон около площад „Таксим” в центъра на Истанбул, докато по-малки групи протестиращи са се събрали на други места на демонстрации.

„Площадът принадлежи на хората и не може да бъде затворен. Да, живее 1 май“ , са скандирали протестиращите, докато са били извеждани от полицията.

По-рано полицията разреши да се проведе церемония на площада, на която са присъствали синдикални лидери.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК