ГОРЕЩО
Президентът Йотова с първи думи за взривилия се дрон: Очаквам докладите на службите и каква е била неговата роля
Вижте как тийнейджърите садисти от Пловдив купонясват с брадви и алкохол (СНИМКИ)
Край на двойното обозначаване на етикетите: Цените от днес - само в евро
СЛЪНЦЕТО Е НЕМИЛОСТИВО! Вятър докарва облаци, от които на места ще ливне краткотраен дъжд с гръмотевици. Възможни са и градушки (КАРТИ)
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
118 души са били арестувани при глобална полицейска операция срещу купуването на билети с фалшиви кредитни карти. Операцията е била проведена на 80 летища по света и е била координирана от щаба на Европол в Хага и Америпол в Богота, пише standartnews.com.
препоръчано
До арестите се стигнало, след като от европейската полицейска организация са идентифицирали 280 съмнителни транзакции. При проследяване на сделките, били идентифицирани 118 заподозрени от 45 държави.
„Този проблем струва на авиокомпаниите милиарди долари годишно", каза Роб Уейнрайт, директор на Интерпол.
Почина певицата Джансевер Далипова
8023
преди 1 часа


