ГОРЕЩО
ИЗЛЕЗЕ НА СВЕТЛО: Лена Бориславова набира безплатни стажанти за новата си кантора
Журналист с тежка прогноза: Демерджев ще се превърне в заплаха за премиера, да си спомни как Цветанов, Рашков и Дечев завършиха като карикатури
Новият председател на СДС: Иван Костов се опита да забие кандидатурата на Гюров и му направи лоша услуга
МЪЛНИЯ В ПИК: Договорът с "Боташ" се замразява за 15 месеца след срещата Радев - Ердоган
Диана Дамянова видя димка в скандала с полетите: Прикрива се големият въпрос за бюджета, където няма хляб, но ще има зрелище
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицейските власти на американския град Фъргюсън задържаха 35 души, участвали в неразрешен протест срещу убийствата на чернокожия младеж Майкъл Браун на 10 август, предаде РИА Новости.
В сряда вечерта местно време близо 150 души са взели участие в митинг, който е бил планиран като мирен граждански протест.
препоръчано
По данни на властите, демонстрантите са започнали да замерят полицейските служители с камъни, бетонни блокове и бутилки. На четирима протестиращи са предявени обвинения в покушение срещу представители на органите на реда.
ЗА СЕФТЕ ОТ 22 ГОДИНИ: Сняг заваля в Аржентина, затрупа плажовете
8755
преди 9 часа
Броят на загиналите във Венецуела продължава да расте
9096
преди 20 часа
Тръмп и Зеленски разговарят по време на срещата на върха на НАТО
8748
преди 21 часа


