BG EN

Арестуваха бащата, набил учителка в Шумен

ЧАС ПИК

Арестуваха бащата, набил учителка в Шумен

6961
на 26.02.2015
Арестуваха бащата, набил учителка в Шумен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицаи са задържали мъж за нанасяне на телесна повреда на учителка в Шумен, съобщиха от ОД на МВР.
Както ПИК съобщи, вчера по обяд родител е нахлул в Началното училище "Княз Борис Първи" в Шумен и е нападнал, и е бил учителката. От полицията днес уточняват, че мъжът е нанесъл удари с ръце по главата и тялото на старши възпитател в учебното заведение.
При издирвателните действия извършителят е установен - С. Р. /34 г./ от село Борци. Мъжът е задържан за срок до 24 часа в полицейския арест за извършено престъпление по чл. 131 ал. 1 от НК. Образувано е досъдебно производство.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК