BG EN

Арестуваха бургазлия, пребил с юмруци и нож съгражданин

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Арестуваха бургазлия, пребил с юмруци и нож съгражданин

3439
на 19.12.2012
Арестуваха бургазлия, пребил с юмруци и нож съгражданин
Автор:   Иван Атанасов

Имали стари сметки за уреждане

Полицията в Бургас прибра бияча, който налетя с нож на 33-годишен бургазлия преди две вечери в центъра на града, пише сайтът "Бургасутре". Нападателят причакал жертвата си с още няколко авера пред х-л "Бургас" около 21.30 ч. в понеделник. Започнал да го налага по лицето с юмруци, извадил и нож. След като го смазал от бой си плюл на петите заедно с останалите мъже. Пострадалият потърсил медицинска помощ, след което позвънил в полицията, където обяснил, че познава по физиономия нападателя си. Униформените намерили бияча по описание и му щракнали белезниците. В участъка хулиганът си признал всичко, а обяснението било , че имал да разчиства сметки с набития.Така обаче ги разчистил, че от ударите пострадалият е със счупена челюст и множество натъртвания. Работата по случая продължава.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите разглеждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите разглеждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК