BG EN

Арестуваха българския студент, открил стрелба в Одеса

СВЕТЪТ ДНЕС

Арестуваха българския студент, открил стрелба в Одеса

4508
на 05.05.2015
Арестуваха българския студент, открил стрелба в Одеса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Киевският районен съд в Одеса е наложил мярка задържане под стража на 21-годишния българин, който откри стрелба срещу трима азербайджанци, съобщават редица украински медии.

препоръчано

Инцидентът е станал по време на тържествата за 1 май, когато след въздействие на алкохол между компанията на заподозрения и компанията на пострадалите е възникнал конфликт. 

„Младежите се уговорили да се срещнат по-късно вечерта около общежитие на Одеския екологичен университет. Българският студент отишъл с оръжие и открил стрелба, в резултат на която са хоспитализирани трима азербайджанци”, съобщават от пресслужбата на одеския съд.

Избирайки мярката за неотклонение „Задържане под стража”, съдът е отчел факта, че заподозреният не работи, гражданин е на друга държава (Република България) и се обвинява в извършване на тежко наказателно престъпление.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Вижте как българската общност празнува 24 май на 30-ия юбилеен събор край Париж (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Вижте как българската общност празнува 24 май на 30-ия юбилеен събор край Париж (ВИДЕО)
ново
Днес: 130
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК