BG EN

Арестуваха двама българи, "клонирали" банкови карти в Гана

Африка

Арестуваха двама българи, "клонирали" банкови карти в Гана

11284
на 17.06.2016
Арестуваха двама българи, клонирали банкови карти в Гана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама българи, за които се твърди, че са „клонирали“ успешно банкови карти и са извършили кражби от сметките на клиенти, са арестувани в Гана, съобщава GhanaWeb.

препоръчано

Предполага се, че задържаните Николай Петев Недялков, 24 г., и Петър Петров Йорданов, 33 г., са живеели в Гана от няколко години. Съобщава се, че двамата са източвали пари от банковите акаунти на жертвите чрез дубликати на картите на потърпевшите.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК