ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Търговище разследва мъж, извършвал незаконни археологически разкопки. Това съобщиха от ОДМВР - Търговище.
препоръчано
Нарушението е установено при извършена на 30 октомври 2019 г. около 10.30 часа полицейска проверка в землището на с. Буховци в община Търговище. В местността Фисека е проверен 62-годишен мъж от гр. Търговище. Установено е, че същият извършва археологически разкопки без да притежава съответното разрешително за това.
Той е извършвал изкопни дейности с помощта на земекопни инструменти и техника. По случая е образувано досъдебно производство по описа на ОДМВР - Търговище.


