ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с екшън коментар: Теодора Георгиева е доста семпла жена. Петното, което лепна върху страната ни, е непоправимо (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Шумен (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Балабанов осветли скандални връзки - министърът, който ще организира изборите, е тясно свързан със спонсорите на сектата "Петрохан" (ВИДЕО)
РАЗКРИТИЕ НА ПИК! Васил Терзиев признал в разпита пред полицията, че дарил 251 000 лева на сектата от "Петрохан" по личната сметка на Ивей
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иманяри са открили глинен питос в крепостта "Градовете" край град Крън. По сигнал полицията е иззела от двама мъже металотърсачи.
Мъжете са се намирали в непосредствена близост до находката. Образувано е досъдебно производство.
През годините крепостта е подложена на безпрецедентен иманярски интерес. Осеяна е със стотици дупки. Причината са съществуващите легенди, че в региона е заровено златното съкровище на цар Иван Шишман.
От казанлъшкия музей ще се опитат да пренесат глинения питос, служил за съхранение на зърно в градския музей.
препоръчано
Иманяри подкопаха и сринаха уникален римски мост край Кирково
14582
на 23.02.2016


