BG EN

Арестуваха мъж, блудствал с 14-годишно момиче в автобус на градския транспорт в столицата

Крими

Арестуваха мъж, блудствал с 14-годишно момиче в автобус на градския транспорт в столицата

34589
на 03.07.2020
Арестуваха мъж, блудствал с 14-годишно момиче в автобус на градския транспорт в столицата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Днес прокурор при Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност обвиняемия Георги П. Той е задържан за срок от 72 часа. Мъжът е обвинен в това, че на 26 юни тази година, около 14.30 ч., в гр. София, в автобус от масовия градски транспорт, извършил действия с цел да възбуди или удовлетвори полово желание, без съвкупление, по отношение на лице ненавършило 14 годишна възраст - малолетната  E.K.

препоръчано

Георги П. извършил блудствени действия с момичето, докато ѝ говорил по теми със сексуална насоченост, след което ѝ предложил да пие алкохол. За извършеното от обвиняемия престъпление се предвижда наказание лишаване от свобода от една до шест години.

След изтичането на 3-те дни ще бъде изготвено и внесено искане до СРС за вземане на мярка за неотклонение „Задържане под стража“, съобщиха от пресцентъра на Апелативна прокуратура - София.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК