ГОРЕЩО
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
Харалан Александров: Някъде в Европа елитите вече говорят с езика на Радев - войната в Украйна няма да бъде спечелена на бойното поле...
ВРЕМЕТО ПРОДЪЛЖАВА ДА Е НЕСТАБИЛНО! Вятър редува слънцето с облаци, от които се сипе дъжд, температурата гони 27° (КАРТИ)
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Автори на крупна кражба са разкрити от служители на ОДМВР - Пловдив. Разследването е стартирало в РУ - Труд, по сигнал за откраднати 16 000 алуминиеви матрици от производствена база в село Радиново.
По първоначални данни щетите от посегателството възлизат на над 250 000 лева. При оперативните действия, осъществени съвместно с колегите им от пловдивския отдел "Криминална полиция", служителите събрали доказателства, че извършители са 36-годишен столичанин и 48-годишен пазарджиклия.
С прокурорско постановление по-младият мъж е задържан за 72 часа. Съучастникът му е обявен за издирване. Работата по случая продължава
препоръчано
свързани новини
Арестуваха млад мъж, задигнал проводници
4752
на 29.01.2015
Жена загуби 33 000 евро след фалшиво видео с Марина Цекова и Румен Радев
78506
преди 6 часа
Мъж опита да пренесе нелегално близо 2000 кутии цигари през Капитан Андреево
8545
преди 10 часа
Сбиване в Раднево завърши с пострадали и задържани
8949
преди 12 часа


