BG EN

Арестуваха мъж, разпищолил се по долни гащи и псувал полицаи в Монтанско

Крими

Арестуваха мъж, разпищолил се по долни гащи и псувал полицаи в Монтанско

8302
на 08.08.2021
Арестуваха мъж, разпищолил се по долни гащи и псувал полицаи в Монтанско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Арестуваха мъж за агресивно поведение към полицаи във монтанското село Громшин, съобщиха от пресцентъра на МВР в града.

препоръчано

Случката се е разиграла в петък, малко преди 10 часа. На спешния телефон 112 бил подаден сигнал от хулигана. 36-годишният местен жител се оплакал, че има проблем със съседите си и го е страх да излезе от къщата си. На мястото пристигнал веднага патрул на полицията. Тогава мъжът излязъл от къщата си по бельо и започнал да обижда и псува полицаите, съобщава "Булнюз".

Служителите на реда закопчали нарушителя и тръгнали към районното управление. По време на пътуването 36-годишният крещял, опитвал се да хапе, псувал и заплашвал полицаите с убийство.
С прокурорско разпореждане той е задържан за 72 часа и е транспортиран във Врачанския затвор.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК