ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Срив на интерконекторната електропреносна система на Аржентина и Уругвай остави двете южноамерикански държави без електричество, съобщиха енергийните компании, цитирани от AFP.
препоръчано
"Масовият срив във взаимосвързаната електрическата система остави целите Аржентина и Уругвай без електричество", съобщи компанията Едесур Аржентина в социалната мрежа „Туитър“.
Уругвайската енергийна компания UTE заяви, че "срив в мрежата на Аржентина е засегнала взаимосвързаната система, оставяйки цялата национална територия без ток, както и няколко провинции на съседната страна". Според изявлението системата се е сринала в 7 сутринта (13 часа българско време).
254 са смъртните случаи от ебола при 1003 официално регистрирани в Конго болни
10699
на 22.06.2026
Броят на заразените с Ебола в Конго се увеличава
14078
на 21.06.2026
Еболата уби 17 от 75 заразени медици в Конго
11967
на 19.06.2026
Епидемията може да стане най-тежката досега: Случаите на ебола вече са над 800
11005
на 17.06.2026


