Аржентина и Чили завършиха 1:1 на Копа Америка

3506
на 15.06.2021

Отборите на Аржентина и Чили завършиха наравно 1:1 в мач от група „А” на турнира Копа Америка в Бразилия.

В Рио де Жанейро Лионел Меси даде преднина на Аржентина с 33-ата минута с попадение от пряк свободен удар.

В 57-ата минута Едуардо Варгас изравни. Той довкара топката във вратата на аржентинците, след като Артуро Видал пропусна дузпа.

В следващите си мачове, на 19 юни Чили играе с Боливия, а Аржентина с Уругвай.

Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция Митници (ВИДЕО) Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция "Митници" (ВИДЕО)