BG EN

Аржентина счупи два рекорда срещу Полша

Световен футбол

Аржентина счупи два рекорда срещу Полша

11149
на 01.12.2022
Аржентина счупи два рекорда срещу Полша
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Аржентина наложи тотална доминация в мача срещу Полша и това си личи не само от крайния резултат - 2:0 в полза на “гаучосите”, но и от притежанието на топката в хода на двубоя. Цифрите впечатляват: аржентинците направиха рекордните в историята на световните първенства 800 точни подавания. Рекорден е и процентът на точност при пасовете: 92%.

препоръчано

Само Родриго Де Паул даде 137 точни паса от общо 145. Това е най-доброто постижение на аржентински футболист на световни финали, откакто се води подобна статистика.

“Щастлив съм да нося екипа на Аржентина. Обичам страната си и във всеки мач давам всичко от себе си. Това никога няма да се промени. Аз съм такъв, какъвто съм и продължавам да следвам пътя, който ме доведе дотук”, заяви след двубоя Де Паул.

“Показахме, че притежаваме характер и индивидуална класа. Не трябва да се подценява нито играта ни, нито това, че завършихме на първо място в групата”, добави халфът на Атлетико (Мадрид).

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК