BG EN

Армията се включва в гасенето на пожарите в Хасковско

Региони

Армията се включва в гасенето на пожарите в Хасковско

4697
на 11.08.2022
Армията се включва в гасенето на пожарите в Хасковско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Два от големите пожари в област Хасково са овладени, съобщи за БНР областният управител Милко Ангелов. Военно формирование ще се включи тази сутрин в гасенето на пожара край село Брягово, заради който и в Община Хасково вчера беше обявено бедствено положение.

препоръчано

Овладени са пожарите в района на селата Бисер и Белица, както и между селата Иваново и Йерусалимово. Нов пожар пламна и край стамболовското село Пътниково, където със стихията се борят пожарникари, горски служители и доброволци. 
 
Няма засегнати постройки и опасност за населението. Очаква се в гасенето тази сутрин да се включи и специализирана техника за направа на просеки.

свързани новини

Милко Ангелов очаква днес бедственото положение в общините Харманли, Любимец, Свиленград и Хасково да бъде отменено.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК