Арсенал най-накрая се измъкна от негативната си серия

7405
на 10.12.2019

Отборът на Арсенал най-накрая успя да се измъкне от негативната си серия без успех. В последния мач от 16-ия кръг на Висшата лига Арсенал стигна до обрат срещу Уест Хем, побеждавайки с 3:1. Тимът бе регистрирал девет поредни мача без успех във всички турнири, в които участва.

С гол на Ангело Огбона в 38-ата минута Уест Хем поведе в резултата. „Артилеристите” стигнаха до пълния успех след почивката с голове на Габриел Мартинели в 60-ата, Николас Пепе в 66-ата и Пиер-Емерик Обамеянг в 69-ата минута на двубоя.

След петия си успех от началото на сезона във Висшата лига Арсенал е на 9-а позиция в класирането с равен актив от точки с Шефилд Юнайтед, Кристъл Палас и Нюкасъл.

Уест Хем регистрираха осмата си загуба за сезона, като тимът е на 16 място и е само с точка повече от намиращия се в зоната на изпадащите тим на Саутхемптън.

ПИК TV! ПРЕДИЗБОРНИ СТРАСТИ: ППДБ обвиниха ГЕРБ за спрените плащания по ПВУ (ВИДЕО) ПИК TV! ПРЕДИЗБОРНИ СТРАСТИ: ППДБ обвиниха ГЕРБ за спрените плащания по ПВУ (ВИДЕО)