Арсенал стигна до финал в турнира за Купата на Лигата на Англия

9909
на 25.01.2018

Отборът на Арсенал се класира за финала в турнира за Купата на Лигата на Англия.

В реванш от полуфиналите на надпреварата Арсенал победи като домакин Челси с 2:1. Първият мач завърши наравно 0:0. С общ резултат 2:1 от двама мача Арсенал се класира за мача за трофея.

С гол на Еден Азар в 7-ата минута на реванша Челси поведе. В 12-ата минута Антонио Рюдигер си вкара автогол за 1:1. Гранит Джака в 60-ата минута направи 2:1 за Арсенал, като с гола си класира отбора за финала.

В мача за трофея Арсенал ще играе срещу тима на Манчестър Сити.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на Тракия - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на "Тракия" - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО)