ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожар е избухнал в един от цеховете на Славянския завод за тежко машиностроене ("Славтяжмаш") в град Славянск, Донецка област, съобщава РИА Новости, позовавайки се на опълчението. Причина за пожара е артилерийски обстрел.
препоръчано
В района в момента се водят сражения между контролираните от Киев сили за сигурност и местното опълчение, което не признава новата киевска власт.
„Заводът беше обстрелван от планината Карачун, където се намира украинската артилерия”, съобщават от опълчението.
"Славтяжмаш" произвежда коксохимическо оборудване за предприятия в Русия и Украйна.
Фалира голяма американска авиокомпания
13011
преди 6 часа
Най-дългото слънчево затъмнение на века ще настъпи през 2027 година
14685
преди 8 часа
Украйна очаква реализирането на сделка за 150 изтребителя Gripen
14047
преди 9 часа
Прехвърлиха Ратко Младич от ареста в гражданска болница заради инсулт
12450
преди 10 часа


