ГОРЕЩО
НОВА ИЗМАМА: Звънят ни от номера на банка или близък човек
СМРАЗЯВАЩИ ПОДРОБНОСТИ за убийството в Съединение - Митко нападнал бившия полицай с брадва, той го разфасовал заради страх от ромска вендета
ВАЖНО: Какви са последствията от превантивното намаляване на мощността на 5 блок на АЕЦ „Козлодуй“
ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ХОД НА ИРАН: Техеран нарочно изнесе пред FT заплахата за България. Това е предупреждение!
ГОРЕЩО В ПИК! Божо Божанов опразни банковата си сметка и разпродаде акциите (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Архимандрит Симон ще бъде назначен за игумен на Бачковския манастир и ще поеме за постоянно управлението на Светата обител. Това реши Светият Синод на Българската православна църква, съобщи Дарик радио.
препоръчано
Симон пое временно ръководството на манастира след отстраняването на Агатонийския епископ Борис в началото на годината.
Духовникът бе лишен от правото да служи заради скандалното си поведение. От Синода смятат, че през времето, в което е ръководил Светата обител, новият игумен се е доказал като грижовен стопанин и добър духовен водач. Въдворяването на архимандрит Симон за Бачковски игумен ще извърши Русенският митрополит Наум на 22 юни.
Откриха двете непълнолетни сестри от монтанското село Лехчево
14893
преди 3 часа
Сметната палата: 80% от почивните бази за ученици не работят и се рушат
9270
преди 6 часа


