Асен Гълъбинов на крачка от плейоф за влизане в Серия "А"

10957
на 13.05.2017
Асен Гълъбинов на крачка от плейоф за влизане в Серия А

Отборът на Андрей Гълъбинов Новара постигна важна победа с 2:0 над Виртус Ентела в мач от 41-ия кръг на Серия "Б", която запази шансовете на тима да играе плейоф за влизане в Серия "А". Българският футболист във втори пореден мач остана на пейката през всичките 90 минути.

Сансоне в 43-ата минута и Орланди в 51-ата минута бяха точни за домакините, които вече имат актив от 56 точки, предава Спортал. Новара е на девето място, като изостана на точка от Специя, който заема последното осмо място, даващо право на участие в решителния плейоф за елита.

Гълъбинов и компания трябва да се надяват на победа над седмия Карпи, където гостуват в последния кръг, а също така на грешна стъпка на Специя.

Българският национал има 12 гола и девет асистенции през този сезон.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите
САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО)