BG EN

Асим Адемов ги ПОПИЛЯ: Ако Асен Василев, Кирил Петков и Лена Бориславова направят тези смели стъпки, ще се уверя, че вече не са шарлатани!

Акценти

Асим Адемов ги ПОПИЛЯ: Ако Асен Василев, Кирил Петков и Лена Бориславова направят тези смели стъпки, ще се уверя, че вече не са шарлатани!

118075
на 06.10.2025
Асим Адемов ги ПОПИЛЯ: Ако Асен Василев, Кирил Петков и Лена Бориславова направят тези смели стъпки, ще се уверя, че вече не са шарлатани!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Асен Василев, Кирил Петков и Лена Бориславова отишли в КПК доброволно, по собствено желание, да дадат показания по всички дела, в които са замесени. Фундаментално, колко похвално, отговорно, колко храбро, доблестно, какво смело действие от страна на тримата! Това заявява на страницата си във Фейсбук евродепутатът Асим Адемов, коментирайки днешната "смела" изява на триото от ПП в сградата на КПК. Киро, Асен и Лена цъфнаха в КПК, за да дадат показания по всички дела, в които "се споменават техните имена".

препоръчано

Ето какво отбелязва още Адемов:

Не се съмнявам изобщо в тяхната храброст, затова очаквам следващите им смели стъпки.

Асен Василев доброволно да иде първо до Дания при своя бивш съдружник Мортен Лунд и да даде показания как сви софтуера на фирмата им и го продаде на китайското правителство.
После да отскочи до Щатите при Себастиан Бретшнайдер и да даде показания за аферата "Чаталджа" и невърнатия заем от над 3 милиона долара към американеца.

Кирил Петков очаквам доброволно да иде до Конституционния съд и да даде показания как подписа невярна декларация, в която ги излъга за двойното си гражданство и наруши Конституцията ни.
След това да даде показания, пак доброволно, как нареди ареста на Бойко Борисов, Севдалина Арнаудова и Влади Горанов, без да има това право.

Очаквам смелата Лена Бориславова доброволно да даде показания как фалшифицира подписи под официален документ и извърши документна измама.

Ако направят тези смели стъпки, ще се уверя, че са се Променили и не са вече шарлатани!

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК