BG EN

Асоциацията по тенис на САЩ се извини за изпълнението на химна на Третия райх

СВЕТЪТ ДНЕС

Асоциацията по тенис на САЩ се извини за изпълнението на химна на Третия райх

5944
на 13.02.2017
Асоциацията по тенис на САЩ се извини за изпълнението на химна на Третия райх
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Асоциацията по тенис на САЩ поднесе извинения, след като в Хаваи преди началото на мача за Купата на федерациите между отборите на САЩ и Германия бе изпълнена старата версия на националния химн на ФРГ, актуална в периода на Третия райх, пише вестник Die Sueddeutsche Zeitung.

препоръчано

Инцидентът предшестваше мача от първи кръг между германската тенисистка Андреа Петкович и американката Алисън Риск. 

Треньорът на германския отбор по тенис определи случилото се като „скандал“. Самата Петкович коментира, че това е най-лошото събитие в живота й и призна, че в онзи момент се е замислила да напусне корта. 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 14
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК