ГОРЕЩО
НАПРЕЖЕНИЕТО ЕСКАЛИРА! Иран отхвърля предложенията на САЩ, Тръмп праща 7000 войници да атакуват по суша
МОДА ЛИ Е, ЧУДО ЛИ Е! 22-годишна кандидат-депутатка на ППДБ хвъли в шок Мрежата - цъфна на откриването на кампанията с криви нокти като на граблива птица (СНИМКИ)
„Първият вече е по-добър“ - efbet представи на пазара обновен сайт с многобройни нови възможности, съдържание и функции
Мальовица стана еко курорт на годината
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Паркът е любимо място за разходка на майки с колички, които сега трябва да вървят повече от 300 метра, за да заобиколят. Обезопасен е с предпазна ограда, но липсата на места за пресичане от пешеходците е, меко казано, нелогично решение, твърдят варненци. Те очакват да се вземат спешни мерки.
препоръчано
Мальовица стана еко курорт на годината
3920
преди 1 часа
Ученици от Добрич създадоха гълъб на мира за Благовещение
3896
преди 2 часа
ЗА БЛАГОВЕЩЕНИЕ: Отваря занаятчийски базар в Кюстендил
8254
преди 11 часа


