ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим "наши хора" в съдебната система (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бившият министър на земеделието Васил Грудев с ТОП АНАЛИЗ - ето как властта ще успее да овладее монопола на търговските вериги (ВИДЕО)
ШОКИРАЩО ПРИЗНАНИЕ! Един от най-нашумелите комици у нас се бори с рака - станал е неузнаваем заради химиотерапията
Попиляха Терзиев заради опитите му да се отърка в славата на Дара и мераците му да сложи ръка върху Евровизия
„Бангаранга“: София ликува, постлаха червен килим за DARA (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият национал на Колумбия Фаустино Асприля заяви, че Неймар е готов за кариера в Холивуд, заради начина, по който реагира на червения картон, който получи. Селесао допусна поражение с 0:1 след гола на Джейсън Мурило, а след последния съдийски сигнал голямата звезда на тима Неймар получи червен картон.
препоръчано
Неговата съдба имаше и нападателят на колумбийците Карлос Бака, след като играчите на двата тима заформиха меле. По-късно Неймар обвини съдията за изгонването си, като заяви, че са използвани двойни стандарти. "Неймар е една футболна лъжа. Неймар, просто отиди вече в Холивуд", написа 45-годишният Асприля в "Туитър".
свързани новини
Червеният картон за Неймар вбеси Дани Алвеш
8987
на 18.06.2015
Септември София излиза за победа срещу Берое в Стара Загора
13242
на 18.05.2026
Ето на кои футболни грандове е фенка Дара
40039
на 18.05.2026
ПАОК събира перла от родната Първа лига с Десподов
15034
на 18.05.2026
Христо Янев с изненадващ ход преди финала за Sesame Купа на България
10785
на 18.05.2026


