BG EN

АСТРОЛОГ КАЗА КАКВИ ДА СМЕ: Разграничавайте доброто от злото, бъдете милостиви и състрадателни

Животът днес

АСТРОЛОГ КАЗА КАКВИ ДА СМЕ: Разграничавайте доброто от злото, бъдете милостиви и състрадателни

10390
на 18.10.2022
АСТРОЛОГ КАЗА КАКВИ ДА СМЕ: Разграничавайте доброто от злото, бъдете милостиви и състрадателни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Успехът съпътства тези, които са готови да усвоят нещо ново, нова професия, чужд език. Полезно е не само да се овладяват нови знания, но и да предават своя опит на другите. Общувайте, водете постоянно разговори, дебати, полемика, но много въпроси не задавайте. Това е хороскопът на астроложката Ивелина Пенчева за слънчевия 18 октомври.

препоръчано

“Благоприятно е за покупки, за търговия, за парични операции, за контакти, за общуване, за учене, натрупване на информация, за овладяване на нови навици, за пътуване“, предупреждава тя.

“Денят призовава към сериозен размисъл и спокойствие. Помислите трябва да са чисти и насочени към благи дела. Разграничавайте доброто от злото. Бъдете милостиви и състрадателни. Помагайте на нуждаещите се. Проявявайте търпимост към чуждите недостатъци. Дайте на всеки правото на избор да прецени сам от какво се нуждае. Подходящо време за четене на молитви“, съветва гадателката.

“Не се препоръчва да се занимавате с пране, гладене, всякаква домакинска работа. Избягвайте да каните гости у дома си, освен роднини. Не трябва да лъжете, да нагрубявате другите, да ги осъждате за техните недостатъци, но и не толерирайте чуждите грехове. Не игнорирайте тези, които искат милостиня. Добре е да се избавите от ненужни връзки и лъжливи приятели. Борете се с лошите мисли. Избягвайте да давате пари назаем днес“, посочва още Ивелина Пенчева.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК