ГОРЕЩО
Ивайло Вълчев пред ПИК TV: Европа на 21 век умира от жега, но гледа на климатиците като на оръжие за масово поразяване. А пари за "идеологически некоректните" няма... (ВИДЕО)
ЕС извади патриарх Кирил и Вагит Алекперов от 21-вия пакет санкции срещу Русия
Туристически дружества от цялата страна подкрепиха модернизацията на лифта на Мальовица (ВИДЕО)
ИМА ЛИ МВР И ПОЛИЦИЯ?! Доброволци твърдят, че са видели Асен Симеонов без Наталия: „Детето не е с него от няколко дни“
Отложиха делото за смъртта на Сияна за септември - комплексната експертиза все още не е изготвена
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Битката за Александър Тонев продължава с пълна сила, а в нея изглежда се включва нов отбор – Астън Вила. Според вестник „Дейли Мейл“ клубът от Бирмингам е направил оферта на стойност 3,5 милиона паунда към Лех (Познан) за българския национал.
препоръчано
Мениджърът Пол Ламбърт е решил да побърза с офертата си заради информациите, че трансферът на Тонев в Селтик е почти финализиран. Тонев е бил горещо препоръчан на Ламбърт от Стилиян Петров.
Интерес към Тонев проявява и Вердер (Бремен), а противно на повечето информации, според „Дейли Мейл“ българинът желае да заиграе именно в Бундеслигата.
Лео Меси счупи още два рекорда
13948
преди 20 часа
Бащата на Холанд обвини съдията след отпадането на Норвегия
12073
на 12.07.2026
Аржентина се измъчи, но подпечата полуфинала с Англия
14715
на 12.07.2026
ПРИЗНАНИЕ: Кръстиха нов вид морски охлюв на вратаря на Кабо Верде
14182
на 11.07.2026


