ГОРЕЩО
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев за гешефтите на Кокорчо: Бюджетите за последните 4 години бяха разхитителни
Харалан Александров с УБИЙСТВЕНА ДИАГНОЗА за Радев: Държи като лидер на опозиционна партия
Отговорността за сигурността на Украйна като на маса за пинг-понг
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кола на охранителна фирма е била замеряна с камъни в землището на град Козлодуй, съобщиха от МВР във Враца, цитирани от „Булнюз“.
препоръчано
В 23:10 часа на 31 август (петък) на телефон 112 в районното управление в Козлодуй бил получен сигнал от охранител във фирма, охраняваща земеделски площи и землището на града. Той заявил, че по-рано този ден при изпълнение на служебните си задължения с автомобил на фирмата някой го е нападнал в царевичен блок в землището. Счупили се двете странични стъкла на колата.
Охранителят не можал да даде описание на лицата. По случая е образувана преписка.
Домашно куче нахапа 5-годишно дете в Софийско
10182
преди 7 часа
Съседи си спретнаха масов въргал в Арман махала
9408
преди 7 часа
Разследват смъртта на мъж в обществената баня в Кюстендил
10581
преди 7 часа


