ГОРЕЩО
Гърми нов скандал около Дара
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ В ПИК! Софиянци, пазете колите си от Манол Пейков - бившият депутат навести колегите си от ДБ в парламента, забрави къде е паркирал, а след това... (СНИМКИ)
ПОВТАРЯ ЛИ СЕ СЦЕНАРИЯТ: Тиктокърът Стоян Колев изчезва след излизането от ареста
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бомбата се взривила близо до гара Унар, на 450 км северозападно от Карачи и разрушила отчасти няколко вагона на композицията. Взривът е повредил също 800 метра от жп линията, пише БГНЕС.
препоръчано
Засега никой не е поел отговорност за атентата. От началото на година насилието придоби нов размах в страната. Само през януари при нападения и взривове са загинали 114 души.
На 29 януари пакистанският премиер Наваз Шариф обяви, че е започнал разговори с талибаните, за да даде нов шанс на мира.
Но оттогава жертви на ислямския екстремизъм са станали поне шестдесет души.
Задържаха НА СНИМАЧНАТА ПЛОЩАДКА още един турски актьор за наркотици
14053
преди 7 часа
Проговори лекарят, трансплантирал бял дроб на норвежката принцеса
13627
преди 8 часа
Швейцария вдига забраната за строеж на нови ядрени мощности
8706
преди 8 часа


