BG EN

Атина остава без градски транспорт заради 24-часова стачка

Балкани

Атина остава без градски транспорт заради 24-часова стачка

5809
на 21.09.2022
Атина остава без градски транспорт заради 24-часова стачка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Метрото, трамваите, електрическата железница, тролеите и автобусите няма да се движат днес в Атина, тъй като служителите ще участват в 24-часова стачка, свикана от Центъра на атинските профсъюзи, съобщи АНА-МПА.

препоръчано

Служителите в обществения транспорт ще организират протестен митинг пред министерството на финансите в 12.00 часа.

Стачкуващите заявиха, че новият проектозакон на финансовото министерство за компаниите за обществени услуги, който ще бъде гласуван в парламента днес, на практика отменя работата на пълен работен ден и постоянните договори.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК