Атлетик (Билбао) и Селта напред за Купата

3384
на 13.01.2016

ПИК с нов канал в Телеграм

Атлетик (Билбао) и Селта се класираха за четвъртфиналите на Купата на краля, след като елиминираха Виляреал и Кадис.

Баските се наложиха с 1:0 над „жълтата подводница“. Единственото попадение в срещата реализира Иняки Уилямс в 21-ата минута. Атлетик беше спечелил и първата среща преди седмица – 3:2.

Селта победи втородивизионния Кадис с 2:0. Джон Гуидети откри от дузпа в 35-ата минута, а Деян Дражич удвои в 78-ата. Първият мач преди седмица завърши с успех от 3:0 за тима от Виго.

САМО В ПИК! Ексклузивният хороскоп на Алена за последния работен ден за седмицата: Бизнес успехи за Телеца, Близнаците да не пътуват, а Везните да не мърморят на партньорите си САМО В ПИК! Ексклузивният хороскоп на Алена за последния работен ден за седмицата: Бизнес успехи за Телеца, Близнаците да не пътуват, а Везните да не мърморят на партньорите си
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)