Атлетико (Мадрид) се изравни с Барселона

6276
на 17.04.2016

Атлетико (Мадрид) постигна класическа победа с 3:0 при домакинството си на Гранада на „Висенте Калдерон“ от 33-ия кръг на Примера дивисион. По този начин „дюшекчиите“ се изравниха на върха в класирането с Барселона, като каталунците имат мач по-малко. Лео Меси и компания играят тази вечер с Валенсия на "Камп Ноу".

Атлетико излезе напред в резултата, когато след взаимодействие между Фернандо Торес и Коке, вторият реализира във вратата на Андрес Фернандес. Гранада можеше да изравни резултата в 30-та минута, но след удара на Рочина топката срещна гредата.

„Дюшекчиите“ удвоиха своята преднина в 59-та минута, след като двамата футболисти си размениха ролите. Коке подаде към Торес, който намери пътя към вратата на Фернандес.

Атлетико реализира трети гол в 83-та минута, когато Саул Нигес подаде към Анхел Кореа, който се разписа за 3:0.

В добавеното време на мача Гранада можеше да реализира почетно попадение, но Рочина направи сериозен пропуск пред вратата на Ян Облак.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
ГОРЕЩО В ПИК TV! Военен прокурор с нови подробности за катастрофата с Кирил Петков - до два месеца става ясно има ли превишена скорост на колата на НСО (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Военен прокурор с нови подробности за катастрофата с Кирил Петков - до два месеца става ясно има ли превишена скорост на колата на НСО (ВИДЕО)