ГОРЕЩО
Зафиров: За момента няма причина "БСП-ОЛ" да преосмисли участието си в управлението
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Деветнадесетгодишен афганистанец е в сериозно състояние в болница, след като се е залял с бензин и се е самозапалил в склада на супермаркет в германската провинция Бавария, съобщи ДПА, цитирана от БТА.
Това е станало в град Гаймерсхайм, намиращ се между Нюрнберг и Мюнхен. Огънят бил бързо изгасен, но мъжът, който е кандидат за убежище, е получил тежки изгаряния, преди да бъде настанен в болница, съобщи полицията.
Мотивът за деянието е неясен. Мигрантът имал и нож, но не го е използвал. Той купил от бензиностанция горивото, с което се залял в склада.
препоръчано
свързани новини
ИЗНЕНАДА! Закопчаха 31 мигранти заедно с каналджията им - афганистанец
11528
на 02.01.2017
Арестуваха 17-годишен афганистанец за изнасилване в Кьолн
9188
на 06.02.2016
Афганистанец извади нож на кондуктор в международния влак София-Истанбул!
9096
на 04.09.2015


